Jakie usługi zapewnia dom pogrzebowy

Wybierając adekwatny do naszych potrzeb zakład pogrzebowy, powinniśmy zwrócić uwagę na to, z jakich narzędzi i akcesoriów będzie korzystać firma. Dlatego warto osobiście wybrać się do domu pogrzebowego, aby zobaczyć karawany, a także dodatkowe elementy, takie jak windy do trumien czy wózki pogrzebowe.

kwiaty z zakładu pogrzebowegoSzeroką ofertę dodatkowych akcesoriów oferuje dobry dom pogrzebowy. Klienci mogą tam liczyć na zakup tabliczek aluminiowych, krzyży, klepsydr, a nawet odpowiednio dopasowanych kompozycji kwiatowych. W ten sposób oprawa pogrzebu będzie elegancka i spójna. Rodzina dla zmarłego może wybrać najlepszą trumnę albo urnę na spopielone zwłoki.

Klienci mogą tam liczyć na profesjonalną pomoc doświadczonych pracowników, a także wybór różnego rodzaju trumien wykonanych z drewna sosnowego albo dębowego.

W niektórych przypadkach rodzina zmarłego decyduje się także na spopielenie zwłok i w naszym domu pogrzebowym może liczyć również na pomoc w wyborze odpowiedniej urny z symbolem krzyża. Dodatkowo mogą państwo liczyć na przygotowanie wiązanek i wieńców, nagłośnienie ceremonii, wypożyczenie specjalnych akcesoriów do pogrzebu, a także nekrologi i obrazki pamiątkowe. Oferujemy również profesjonalne sprzątanie nagrobków.