Ogłoszenia upadłości konsumenckiej

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej nie musi wiązać się z wieloma stresującymi sytuacjami i dodatkowymi problemami. Każdy profesjonalny specjalista do spraw upadłości konsumenckiej będzie zobowiązany do tego, aby zachować prywatność, a z drugiej strony będzie pomagał dłużnikowi jak najszybciej wydostać się z długów. Z pomocą doświadczonych prawników umorzenie długów może być szybkie i bardzo proste. Na początek jednak radca prawny musi dokonać odpowiedniej analizy sytuacji finansowej klienta.

Jak ogłosić upadłość konsumencką?

przepisy o upadłości konsumenckiej w książkachWiele osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, zastanawia się nad tym, co to jest upadłość konsumencka. Może to być najlepsze rozwiązanie, aby pomóc dłużnikowi wyjść z problemów finansowych. Jednak żeby mieć duże szanse na powodzenie, należy skontaktować się z dobrym specjalistą, który zajmuje się sprawami upadłości konsumenckiej.

Jako profesjonaliści pomagamy naszym klientom w sposób dyskretny przejść przez trudny okres i uzyskać z powrotem płynność finansową. Wniosek sporządzony przez adwokata ma znacznie większe szanse w sądzie na przychylną decyzję niż sporządzony samodzielnie.

Wniosek o upadłość konsumencką

Dłużnik, który chce złożyć wniosek o upadłość konsumencką, musi znajdować się w stanie niewypłacalności. Najczęściej taka sytuacja powstaje w momencie, gdy posiada on przynajmniej jednego wierzyciela, któremu nie ma z czego zapłacić zobowiązań. Podstawą takiego działania jest przede wszystkim pomoc w wyjściu z długów. Dlatego podczas rozprawy sądowej dłużnik może zostać uwolniony od wszystkich długów lub od ich części. Niektóre zobowiązania mogą zostać nawet całkowicie umorzone. Specjalista do spraw upadłości konsumenckiej pomoże przygotować dokumenty i bezstresowo przejść przez proces sądowy.