Wybierając salę w domu weselnym

Pary młode decydując się na wybór odpowiedniego domu weselnego, poszukują zawsze wyjątkowego miejsca. W ten sposób można wyprawić bardzo romantyczne wesele, a także korzystać z miejsca plenerowego na dworze. ]

przyjęcie weselne poczęstunekDecydując się na wybór naszej sali weselnej, klienci mają do dyspozycji klimatyzowane salę do maksymalnie 180 osób, a także przygotowanie tradycyjnych polskich potraw przez doświadczonego kucharza. Dodatkowo oferujemy naszym klientom możliwość wynajęcia miejsc noclegowych dla nawet 100 osób.

Najczęściej osoby decydujące się na ślub wybierają na uroczystość wysokiej klasy dom weselny. Należy przede wszystkim pomyśleć o tym, aby miejsce było w stanie pomieścić wszystkich zaproszonych gości. Dobrze jest wybrać salę weselną, która będzie w odpowiedniej lokalizacji i będzie posiadała piękną przyrodę wokół.

Można będzie wtedy część uroczystości przenieść na zewnątrz. Klienci mogą liczyć na klimatyzowane sale i pyszną polską kuchnię, a także noclegi dla zaproszonych gości. Organizacja poprawin ustalana jest indywidualnie z każdą parą młodą.