Samochody do wynajęcia z wypożyczalni

Wypożyczalnia samochodów to firma, która posiada nowoczesne samochody do wynajęcia. Auto klient może odebrać się w siedzibie wypożyczalni, ale również skorzystać z oferty związanej z dostarczeniem pojazdu pod wskazany adres do domu lub do biura firmy. Nasi klienci bardzo często również korzystają z auta zastępczego z OC sprawcy kolizji drogowej. W takim przypadku bez żadnych dodatkowych opłat udostępniamy nowy samochód do użytku, ponieważ wszystkie koszty pokryje ubezpieczenie sprawcy wypadku. W naszej ofercie znajdują się samochody standardowe i luksusowe, a także limuzyny. Bardzo często właściciele firm decydują się na wynajem busów na swoich pracowników.

Rosnąca popularność wynajmu samochodów

auto z wypożyczalni na parkinguPrzedsiębiorcy bardzo często decydują się na to, aby wynająć luksusowe lub sportowe auto z wypożyczalni. Zazwyczaj na takie rozwiązanie decydują się, gdy potrzebują godnie zaprezentować się na konferencji biznesowej albo muszą służbowo pojechać na specjalne spotkanie biznesmenów.

Działamy dla naszych klientów nieprzerwanie od kilkunastu lat i oferujemy wynajem krótkoterminowy, a także długoterminowy. Bardzo często właściciele firm decydują się na wynajem samochodu z możliwą opcją dodatkowego wykupu. W ten sposób po dwóch latach użytkowania, auto staje się własnością firmy.