Wybieramy odpowiednią naczepę – mega czy burtowa?

Naczepa umożliwia łatwiejszy jednorazowy, stąd tańszy transport różnego rodzaju rzeczy. Niektóre naczepy przystosowane są przede wszystkim do tego, aby przewozić ładunki wielkogabarytowe, a inne wyposażone w specjalną chłodnię, aby umożliwić transport towaru w niskiej temperaturze.

srebrne auto wypożyczoneWszystko zależy od tego, do jakich celów potrzebujemy zakupić lub wynająć naczepę. Dużą popularność w ostatnich czasach zdobywa naczepa mega, która jest większa od tradycyjnych – pozwala ładować transport o wysokości nawet 3 m. To idealnym rozwiązaniem dla transportów, w których trzeba zwiększyć ilość przewożonego towaru w jednym kursie.

Na Podlasiu bardzo szybko można nawiązać kontakt z firmą oferująca wynajem różnego rodzaju naczep do ciągników siodłowych, w tym naczepy mega.

Klienci mogą liczyć na dodatkową pomoc przy naprawie naczep: chłodni, platformy, burtowej, kurtynowej i mega. Firma dysponuje naczepami o różnej ładowności, dzięki czemu można bardzo łatwo dopasować najlepszą opcję dla klienta.

Współpraca może odbywać się w oparciu o wynajem krótkoterminowy na kilka dni lub długoterminowy na więcej niż trzy miesiące.

Naczepę burtową można zastosować na wiele sposobów. Dlatego takie rozwiązanie powinno znajdować się we flocie każdej firmy transportowej. Bardzo często klienci decydują się na to, aby do jednorazowego transportu wynająć odpowiednią naczepę.

Decydując się pierwszy raz na wynajem naczepy burtowej , zawsze doświadczony pracownik firmy pomoże dopasować odpowiednią do indywidualnych potrzeb klienta. Naczepa taka może być wynajmowana na kilka miesięcy, kilka tygodnie, a nawet na tylko 1 dzień.

Nasze kompleksowe usługi związane z wynajmem naczep i ciągników siodłowych, a także napraw, są najlepszym wyborem dla klientów korzystających często z transportu samochodami ciężarowymi.

Specjaliści od organizowania transportu pomagają dopasować naczepę do przewożonych produktów. Bardzo częstym wyborem klientów jest naczepa burtowa, ponieważ można ją w szybki sposób zdemontować.